Izturīgs saulessargs ir piemērots gan biznesam, gan mājai.

No pavasara līdz rudenim saulessargi nosedz atpūtas stūrīti pagalmā un klientus āra kafejnīcā.

Digitālās drukas iespēja padara saulessargus par pievilcīgu reklāmas līdzekli.
Pieejams dažādos izmēros un dažādos audumos.

Preču klāstā ir kvalitatīvi saulessargi terasei, uzņēmumam, mājas dārzam vai visur, kur tie šobrīd ir nepieciešami.

Saulessargi profesionāļiem un prasīgiem mājas lietotājiem lietošanai ziemeļvalstu klimatā.

Scandipro izvēlē ietilpst mazs produktu klāsts. Tā vietā esam veltījuši lielu uzmanību kvalitātei, lai nodrošinātu, ka mūsu saulessargs ilgst ilgāk nekā daudzas citas tirgū esošās.

Mūsu produkti ir izgatavoti Ziemeļvalstu un Skandināvu tirgum, lai noturētu vēju, sauli un vētras laikā. Ja meklējat jaunu saulessargi savai dārzam, terasei vai restorānam, esat nonācis pareizajā vietā.

Saulessargs ir viegli uzturējami un tīrāmi.

Saulessargs nav nepieciešams bieži tīrīt, bet ir dažas lietas, ko atcerēties. Labi uzturētas saulessargs ilgst daudz ilgāk, pat desmitgadēm.

Saulessargu vispārējā apkope
Ikdienu lietojot, pārliecinieties, ka ēnas žokļi un skrūves nav atvilkusies.

Atvēršanas mehānisma virves ir stingri nostiprinātas.
Ilgāk glabājot saules lietussargu, pārliecinieties, ka JUMTA PĀRSEGS IR SAUSS - pretējā gadījumā var veidoties pelējums.
Lai saules lietussargs ikdienā darbotos pareizi, tam nepieciešama vismaz viena reize gadā apkope.

Kaut arī terases saules lietussargi ir paredzēti izturēt dažādus laikapstākļus, tie netiek ieteikti atstāt spēcīgā vēja, vētras, orkāna un ziemas laikā. Aizstājot āra uzglabāšanu, salokiet saules lietussargi un glabājiet tos telpās vai šķūnī.

Ja, ja jums ir nepieciešama palīdzība apkopē, droši sazinieties: tent@fasttent.lv
Rāmja tīrīšana
Jūsu terases saules lietussarga rāmim nav jātīra bieži, bet periodiska tīrīšana un vajadības gadījumā tīrīšanas līdzekļu izmantošana atbalsta produkta ilgstošu kalpošanas laiku.

Neskatoties uz to, vai vēlaties noņemt putekļus un netīrumus vai noslaucīt netīrumus, parasti pietiek ar tīru un mitru drānu.

Tas būtu jānodrošina lielākā daļa netīrumu noņemšanai. Tomēr, ja jauns ir stipriem netīrumiem (piemēram, tuvumā esoša ceļa un ceļu putekļi), sāciet tīrīšanu, izmantojot ūdeņraža ziepes un ūdeni maisījumā, un lietojiet to ar maigu drānu. Kad esat notīrījis netīrumus, izskalojiet ar mitru drānu.

Atgādinājums! Izvairieties no toksisku tīrīšanas līdzekļu vai spēcīgu ķīmisku vielu izmantošanas, jo šādi produkti var bojāt jūsu terases saules lietussarga rāmja apdari un veicināt rūsas veidošanos.
Auduma tīrīšana
Pirms uzglabāšanas noteikti ir nepieciešams notīrīt audumu no visiem netīrumiem, sākot no putnu izkārnījumiem līdz nokritušiem lapām.

Atverto netīrumu uzreiz notīrīšana palīdz izvairīties no traipu veidošanās, tāpēc rīkojieties ātri.

Sākumā pārliecinieties, vai jūsu saules lietussarga audums ir noņemams, kas atvieglo tīrīšanas procesu.

Nākamais solis ir uzklāt pamatnes segumu (plēvi vai citu tīru materiālu) savā dārzā vai izkārtot vecus segu/pārklājumus, lai pasargātu saules lietussarga segumu no tiešas saskares ar zemi, un izklāt tīrīšanai nepieciešamo segumu uz tā.
Pisari bojāto zonu ar savu dārza ūdensvadu, pēc tam uzmanīgi noslaukiet visus izžuvušos netīrumus ar drānu un mazgājiet segumu ar ūdeņraža ziepēm un siltu ūdeni. Beigās nogopiet šo tīrīto zonu vēlreiz ar savu dārza ūdensvadu.

Atstājiet savu saules lietussarga audumu brīvi saules gaisma un svaigs gaiss to sausētu ārā. Uzstādiet audumu uz rāmja un atstājiet saules lietussargu atvērtu – ja, ja iespējams, novietojiet to saules vietā, lai paātrinātu žāvēšanas procesu.

Ja, ja segums ir stipri netīrīts, iesakām to tīrīt ķīmiski vai nogādāt to tīrītāju rokās, kuri novērtēs, vai šo segumu vispār var attīrīt.

NOTEIKTI PAŅEMIET VĒRĀ, KA PĀRSEGS IR SAUSS, PIRMS TO SALOCĪT GLABĀŠANAI! Jaunu audumu iepakojot slapju, tajā var veidoties pelējums, un vēlāk to nevar iztīrīt ar nevienu līdzekli.